Бюджет участі в місті Житомирі
Старт прийому проектних пропозицій «Бюджету участі» розпочинається з 1 квітня

Житомирською міською радою спільно з Координаційною радою з питань впровадження «Бюджету участі» розпочато підготовку до страту бюджету участі 2017 року.

У Житомирі на Масляну відзначили переможців конкурсу «Моя дитяча мрія»

Ідеї маленьких житомирян будуть використані при плануванні публічного простору для дітей, а саме створення парку в мікрорайоні Маликова. Надихнувшись дитячими роботами, дорослі розроблять проектну пропозицію «Бюджету участі», яка за підтримки житомирян буде втілена у 2018 році.

Міські бібліотеки стануть основними пунктами супроводу «Бюджету участі – 2017»

Інформаційно-просвітницька кампанія щодо реалізації «Бюджету участі – 2017» серед жителів Житомира буде проводитись на базі КЗ «Централізована бібліотечна система». 

Бюджет міста Житомира очима молоді

Житомирська міська рада звернулася за допомогою до членів «Виконкому майбутнього» з проханням стати співавторами порадника житомирянину, в якому простими словами, зрозумілими кожному жителю міста Житомира, в незалежності від вікової категорії та рівня освіти можливо пояснити ті процеси, які відбуваються в місті, їх причини та наслідки. Напрацьовані методичні матеріали будуть використані для проведення інформаційно-просвітницької кампанії та проведення занять у школах.

Особливості «Бюджету участі – 2017»

Житомирською міською радою спільно з Координаційною радою з питань впровадження «Бюджету участі» розпочато підготовку до страту бюджету участі 2017 року. У понеділок, 21 лютого, проведено розширене засідання Координаційної ради з питань впровадження «Бюджету участі» в місті Житомирі.

У Житомирі обрали дитячі малюнки, що будуть втілені в проектну пропозицію «Бюджету участі»

Конкурс малюнків «Моя дитяча мрія» був проведений з метою залучення дітей до розробки проектної пропозиції «Бюджету участі» щодо створення дитячого парку на мікрорайоні Маликова. 

Під час наступного засідання члени Координаційної ради обговорюватимуть календарний план роботи на 2017 рік

Розширене засідання Координаційної ради з питань впровадження бюджету участі відбудеться 21 лютого о 17:00 у прес-центрі.

Порядок денний чергового засідання Координаційної ради

В понеділок, 6 лютого, о 17.00 в 120 каб. міської ради відбудеться чергове засідання Координаційної ради з питань впровадження бюджету участі в місті Житомирі.

Члени Координаційної ради з питань впровадження бюджету участі в місті Житомирі обрали нового голову

Головою Координаційної ради з питань впровадження бюджету участі в місті Житомирі став Сергій Миколайович Намєснік.

У Центрі захисту тварин обговорили етапи реалізації  проектної пропозиції, що перемогла під час загальноміського голосування

З метою організації діяльності КП "Центр захисту тварин" Житомирської міської ради та реалізації проектної пропозиції бюджету участі № 57 "Зменшення кількості безпритульних собак у місті Житомирі" представниками департаменту бюджету та фінансів міської ради, управління охорони здоров'я міської ради спільно з автором проектної пропозиції та директором центру було проведено виїзну робочу нараду.