Бюджет участі в місті Житомирі
У середу відбудеться  розширене засідання Координаційної ради по впровадженню бюджету участі

У прес-центрі міської ради 19 квітня о 17:00 відбудеться розширене засідання Координаційної ради по впровадженню бюджету участі.

Проекти «Бюджету участі 2016» в процесі реалізації

На реалізацію проектів з міського бюджету було виділено 1% від бюджету розвитку, що у 2016 році склало 9,1 мільйонів гривень.

Станом на квітень 2017 року проекти-переможці знаходяться на етапі реалізації.

Розпочато прийом проектів бюджету участі

За 5 днів від початку прийому проектів бюджету участі до міської ради подали вже 5 проектів.

У Житомирі розпочали реалізацію проекту Бюджету участі «Зменшення кількості безпритульних тварин»

В центрі захисту тварин чіпували першу тварину в рамках проекту «Зменшення кількості безпритульних тварин». Мета задуму полягає у тому аби створити систему контролю чисельності безпритульних собак шляхом електронної ідентифікації мікрочіпом та систематизувати ідентифікацію й реєстрацію домашніх собак методом чіпування.

Старт прийому проектних пропозицій «Бюджету участі» розпочинається з 1 квітня

Житомирською міською радою спільно з Координаційною радою з питань впровадження «Бюджету участі» розпочато підготовку до страту бюджету участі 2017 року.

У Житомирі на Масляну відзначили переможців конкурсу «Моя дитяча мрія»

Ідеї маленьких житомирян будуть використані при плануванні публічного простору для дітей, а саме створення парку в мікрорайоні Маликова. Надихнувшись дитячими роботами, дорослі розроблять проектну пропозицію «Бюджету участі», яка за підтримки житомирян буде втілена у 2018 році.

Міські бібліотеки стануть основними пунктами супроводу «Бюджету участі – 2017»

Інформаційно-просвітницька кампанія щодо реалізації «Бюджету участі – 2017» серед жителів Житомира буде проводитись на базі КЗ «Централізована бібліотечна система». 

Бюджет міста Житомира очима молоді

Житомирська міська рада звернулася за допомогою до членів «Виконкому майбутнього» з проханням стати співавторами порадника житомирянину, в якому простими словами, зрозумілими кожному жителю міста Житомира, в незалежності від вікової категорії та рівня освіти можливо пояснити ті процеси, які відбуваються в місті, їх причини та наслідки. Напрацьовані методичні матеріали будуть використані для проведення інформаційно-просвітницької кампанії та проведення занять у школах.

Особливості «Бюджету участі – 2017»

Житомирською міською радою спільно з Координаційною радою з питань впровадження «Бюджету участі» розпочато підготовку до страту бюджету участі 2017 року. У понеділок, 21 лютого, проведено розширене засідання Координаційної ради з питань впровадження «Бюджету участі» в місті Житомирі.

У Житомирі обрали дитячі малюнки, що будуть втілені в проектну пропозицію «Бюджету участі»

Конкурс малюнків «Моя дитяча мрія» був проведений з метою залучення дітей до розробки проектної пропозиції «Бюджету участі» щодо створення дитячого парку на мікрорайоні Маликова.