Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні комісії з питань бюджету та фінансів, соціально – економічного розвитку, підприємництва, регуляторної політики, торгівлі, захисту прав споживачів, яке відбудеться  28 вересня  2020 року о 16.00 годині в залі засідань Березанської міської ради.

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин,будівництва, архітектури, інфраструктури та інвестицій, комунальної власності, екології, благоустрою, яке відбудеться  28 вересня  2020 року о 14 годині в залі засідань Березанської міської ради.

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, медицини, туризму, соціального захисту населення, допомоги воїнам АТО, яке відбудеться  25 вересня  2020 року о 14 годині в залі засідань Березанської міської ради.

    Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні комісії з питань  регламенту, децентралізації влади, депутатської діяльності, етики, правопорядку, законності та захисту прав громадян, яке відбудеться  25 вересня  2020 року о 15 годині в залі засідань Березанської міської ради

Чергове засідання сесії Березанської міської ради відбудеться 29  вересня 2020  року о 10 годині в залі засідань Березанської міської ради.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тільки тоді, коли знає, як правильно  діяти в екстремальній ситуації. Саме з приводу цього у Садовій ЗОШ І-ІІІ ступенів протягом тижня (14.09.20 – 18.09.20) проводилися  заходи по дотриманню правил дорожнього руху. На подвір’ї школи  було проведено конкурс малюнка на асфальті «На дорозі небезпечно, тож обачним бути доречно!», учні 3 класу виготовили лепбук « Я маленький пішохід».

 Досить цікавою і веселою видалася  вікторина «Твій друг – дорожній рух!», під час якої маленькі пішоходи разом зі своїми вчителями мали змогу повторити правила дорожнього руху і продемонструвати свої знання на практиці.

Бібліотечний фонд - основа діяльності кожної бібліотеки. Тому значна увага приділяється формуванню документних ресурсів бібліотек, укомплектуванню їх матеріалами на різних носіях інформації та  забезпеченню вільного доступу та швидкого пошуку інформації. Для полегшення в пошуку інформації оновлено роздільники на поличках, що значно полегшує роботу з бібліотечним фондом будь-якому користувачу.

 

 Шевель Н.С.,

бібліотекар Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Батьківський, учнівський та педагогічний колективи Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 взяли участь у екологічній акції «Міжнародний день чистих берегів».

Ця акція проводиться щорічно у 3-ті вихідні вересня по всьому світу і з кожним роком набуває все більшої популярності. Ми раді, що наша школа не стала вийнятком. Так, протягом тижня вчителі для молодших учнів демонстрували відомий мультфільм про необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами та обговорили його.

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

Протягом звітного періоду відділом постійно проводився прийом  та консультації громадян. За цей час розглянуто 38 усних та письмових звернення та здійснено 5 виїздів на обстеження земельних ділянок, відповідно до звернень громадян.

Також за цей період постійно проводилась підготовка та оформлення документації, а саме: опрацьовано та погоджено 22 викопіювання з опорних планів Березанської ОТГ, оформлено 10 висновків про погодження проектів землеустрою та про обмеження, 1 довідка про відсутність забудови та зміну поштової адреси.

 

Начальник управління містобудування, архітектури та землекористування, головний архітектор

Наталія ХМАРСЬКА

За вказаний період до відділу надійшло 88 звернень фізичних та юридичних осіб по питаннях землекористування та передачі земельних ділянок у приватну власність. Вказані заяви

Наразі відділом з земельних питань здійснюється підготовка 3 проектів рішень для розгляду на засіданні сесії Березанської міської ради.

16 вересня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Проведе брифінг заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

Сьогодні, 15 вересня 2020 року, Департаментом соціального захисту населення Київської облдержадміністрації була проведена онлайн - нарада з керівниками управлінь соціального захисту населення Київської області.

У Березанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснюється надання якісних послуг швачки з урахуванням потреб соціально - незахищених верств населення за оптимальну вартість. 

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою у всіх відношеннях.
У Березанскій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з 14 вересня 2020року проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності.
Відповідно до тематики вчитель Н.М. Смірнова проводить заходи, які спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Всі форми роботи проводяться згідно з протиепідемічними вимогами.

Звєкова О.А.,

педагог-організатор Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Гарні манери - безцінне надбання для бізнесмена. Вони допомагають йому завойовувати і зберігати покупців і сприяють підвищенню власного престижу і зміцненню репутації його компанії.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім’ї та середньомісячним сукупним доходом малозабезпеченої сім’ї.

Розмір прожиткового мінімуму для сім’ї залежить від її складу і визначається як сума прожиткових мінімумів, розрахованих і затверджених відповідно до Закону України «Про прожитковий мінімум» для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

До стабілізації економічного становища в Україні прожитковий мінімум для сім’ї та розмір державної соціальної допомоги визначається з урахуванням рівня забезпечення прожиткового мінімуму.

Досить  часто ми чуємо, що в раціоні харчування сучасної людини мало йоду. Чому  цей мікроелемент такий важливий   для здоров’я і чим грозить нам відсутність його?

Без йоду не відбувається   синтез гормону щитовидної залози – тироксину, який контролює і посилює інтенсивність обміну речовин: водно-сольового, обміну білків, жирів і вуглеводів, теплообміну в організмі, поділу і росту клітин, роботу печінки і серцево-судинної системи, створення фагоцитів – патрульних клітин в крові, які повинні знищувати чужорідні тіла. Крім цього саме від цього гормону залежить стан нервової системи, емоційний стан людини і її психологічне здоров’я.

Дочекались ми  золотих осінніх деньків, ліс кличе у свої хащі  тисячі грибників, несуть вони додому повні кошики грибів і енергію від спілкування з природою. Та  не завжди ми  знаємо, які гриби треба збирати, як їх готувати, як надавати першу медичну допомогу, якщо біда постукала у вашу оселю. Надаємо населенню Київщини  поради, які можуть допомогти у   ситуаціях, пов’язаних зі збором і заготівлею грибів.

Ботулізм – гостре інфекційно-токсичне захворювання  з групи харчових токсикоінфекцій, що викликається анаеробними бактеріями і їх токсинами, що характеризується переважно важкою поразкою ядер черепномозкових нервів. Зустрічається у всіх частинах земної кулі, але частіше в країнах, де населення вживає багато консервованих продуктів домашнього приготування.

На ботулізм люди хворіли від початку існування людства, але особливу увагу  ця хвороба привернула тільки в 1793 році, коли у Вюртемберзі захворіло 13 осіб, які вживали кров’яну ковбасу, 6 з них померли.  Назва його пішла від латинського «ботулус»- ковбаса. Тоді це захворювання пов’язували тільки з вживанням   в  їжу зіпсованої  ковбаси. Але виявилось, що його винуватцем можуть стати й інші консервовані продукти - риба, плоди, овочі, гриби.

Приєднуйтесь до міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій - «Всесвітній день прибирання - World Cleanup Day», організованою всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It, World» з метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад.

Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту – свято тих, хто присвятив своє життя великій справі, символізуючи велич духу, мужність і здоровий спосіб життя. З цієї нагоди, у переддень свята, від імені міського голови Володимира Тимченка, виконавчого комітету Березанської міської ради та депутатського корпусу секретар ради Олег Сивак та чемпіонка Радянського Союзу, міжнародних змагань, майстер спорту з веслування СРСР, завідувач сектору молоді та спорту Лариса Іванова привітали спортсменів, тренерів, ветеранів фізкультурного руху, вболівальників і шанувальників спортивного життя зі святом.

Під гаслом «Станція призначення – Життя!»  практичним  психологом Садової школи І-ІІІ ступенів Курочкою О.В.  було проведено ряд заходів, які допомогли кожному учневі осмислити красу і важливість життя та обов’язкову присутність у ньому позитивних емоцій.  Із учнями початкових класів було проведено  заняття «Подорож у країну Настроїв», під час якого  діти ознайомилися з різними емоціями та навчилися визначати настрій своїх товаришів.    Також дуже цікавим і корисним став для учнів світлофор позитивних емоцій, який при вході у школу зустрічає дітей і змушує посміхнутися та налаштуватися на гарний настрій.   Учням було наголошено, що життя людині дається лише один раз. Складнощі і негаразди минуть, а в житті буде ще багато доброго і цікавого. Про це треба пам’ятати!

 

 Якобчук Л.В.,

заступник директора з виховної роботи Садової ЗОШ

Олімпійський тиждень у Березанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 проходив незвично для учнів. Замість масових загальношкільних змагань ми проводили змагання  серед учнів класу. Всі бажаючі показували свою спритність, вміння виконувати гімнастичні вправи. Діти змагались у естафетах та ігрових видах спорту.  Учні початкових класів ознайомились із історією Олімпійських ігор, малювали малюнки  на спортивну тематику.

Щодня «олімпійський вогонь» передавався від однієї ланки до іншої.

На завершення тижня ми запропонували підтримати челендж «Олімпійський  тиждень»  іншим школам  Березанської громади.

Займаймося спортом та будьмо здорові!

 

Шаповал О.В.,

заступник директора з виховної роботи Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією у нашій школі стало проводити напередодні дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень. Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини. Тому ми намагаємось дотримуватись цих принципів.

Одним із основних впроваджень освітньої реформи є програма Нової української школи. Особливістю НУШ є організація такого освітнього середовища, що сприяє вільному розвитку творчої особистості дитини. З цією метою змінилися просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання, зросла частка проєктної, командної, групової діяльності у педагогічному процесі.

У школярів не згасає мотивація до навчання, кожен потребує уваги на особистісному рівні.

  10 вересня 2020 року в  міському Центрі дозвілля  за адресою: Березань вул. Шевченків шлях,142 відбулося навчання посадових осіб, на яких покладені обов’язки  з питань цивільного захисту  в освітніх закладах Березанської міської ради.

        Навчання проводив Драпей Вадим Геннадійович представник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життедіяльності Київської області. 

Загорулько О.В.,

начальник відділу освіти

8 вересня Київська обласна державна адміністрація та провідні оператори мобільного зв’язку України підписали Меморандум про співробітництво. Подія відбулася в Українському державному центрі радіочастот.

Документ підписали очільник Київщини Василь Володін та керівники операторів зв’язку: Генеральний директор ПрАТ «ВФ Україна» (компанія Vodafone) Ольга Устинова; директор з регуляторного забезпечення Київстар Олександр Когут; Головний виконавчий директор ТОВ «Лайфселл» Язиджи Ісмет; а також Голова ради Української асоціації операторів зв’язку «Телас» Леонід Ошеров. Також у заході взяв участь голова Національної комісії‚ що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Олександр Животовський.

Впродовж літа весь педагогічний колектив працював над покращенням естетичного вигляду коридорів та кабінетів, проведено необхідні ремонтні роботи.

За кошти місцевого бюджету облаштовано два робочих кабінети та кімнату, яка найближчим часом стане музеєм АТО. Також за ці кошти придбано дзеркала в зал хореографії, зроблено косметичний ремонт усіх аудиторій.

Тож ласкаво просимо дітей та юнацьку молодь Березанської ОТГ до нашого Центру. Тут кожен зможе знайти справу до душі, розкрити свої вміння і таланти!!!

 

Ковальчук А.,

методист ЦДЮТ "Надія"